Dodání a platba

 

Dodací lhůty 

 
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

  • Osobní odběr: Praha - Vítězná 12, 118 00 - 30Kč.
  • Poštou - standardní balík (doručení 1 - 7 pracovních dní) - 89,– Kč.
  • Dopravní službou PPL (doručení 1 - 5 pracovních dní) - 100,– Kč
  • Dopravní službou DPD (doručení 1 - 5 pracovních dní) - 100,– Kč
  • Doprava do zahraničí (doručení 1 -14 pracovních dní dle typu pošty a vzdálenosti) - 300,– Kč
 S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 

 

Způsob platby 

  • Hotově při osobním odběru.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.  
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce (mBank S.A.). Číslo účtu je 670100-2207218145/6210. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.
  • Platba on-line platební kartou přes platební bránu Comgate.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Osobní odběr

Na naší kamenné prodejně "Kožešiny Kubín"

Vítězná 12, Praha 118 00
Otevírací doba:
Po-Pá: 09:00-18:00
     So: 09:00-13:00
 
 
 

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a paltebnách podmínek odpoví  

                                                                               tým expedice www.ekubin.cz