Pánská peněženka kožená "Prkenice" - hnědá

Pánská, velká peněženka z pravé, italské, hovězí kůže.

Žádné hodnocení. Kód: 511416 Produktové číslo: F 1709
Dostupnost: Připraveno k odeslání
1.550,00 Kč , plus doprava
(1.550,00 Kč/ks)
 
Pánská peněženka kožená "Prkenice" - hnědá Pánská peněženka z pravé kůže "Prkenice"

Představujeme vám pánskou peněženku "Prkenice", modernizovanou repliku prvorepublikových peněženek, kterým se lidově říkalo prkenice. Tento název jsme zvolili na počest tradičních hodnot, které jsme zkombinovali s moderními potřebami a funkcionalitou.

Peněženka "Prkenice" je navržena tak, aby vyhovovala současným požadavkům, a to zejména díky 12 přihrádkám na platební karty či ID dokumenty obdobného rozměru. Mezi nimi najdete i jednu průhlednou přihrádku ze síťoviny, kterou můžete využít například na fotografie.

Díky svým rozměrům 200x90x8 mm je tato peněženka ideální pro nošení v náprsní kapse saka či bundy, přesně tak, jak se nosívala dříve. Vyrobena je z pravé italské kůže, činěné metodou "Vegetable Leather". Tento proces je maximálně šetrný k životnímu prostředí, protože při něm nejsou používány toxické chemikálie, jako je například chrom.

Peněženka "Prkenice" tak nabízí nejenom spojení elegance a historie, ale také moderní funkčnost a ekologicky odpovědný přístup. Vyberte si "Prkenici" a užijte si kvalitu, tradici a praktičnost v jednom stylovém doplňku.
Specifikace
Rozměry mm 200x90x8
Přihrádka na karty 12
Přihrádka na doklady 2
Kapsa na bankovky 1
Barva hnědá
Materiál Italská hovězí kůže
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.